• Pozdrav od starostky
 • Řešíme vše pODStatné!
 • Řešíme vše pODStatné!
 • Řešíme vše pODStatné!
 • Řešíme vše pODStatné!
 • Řešíme vše pODStatné!
 • Řešíme vše pODStatné!
 • Řešíme vše pODStatné!
Co se nám podařilo - ŠKOLY a ŠKOLKY!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ŠKOLY a ŠKOLKY!

Přístavba nového stadinu 2.ZŠ Preislerova, kompletní rekonstrukce ZŠ Závodí, nové třídy pro MŠ Drašarova v Komunitním centru, kompletní rekonstrukce a přístavba MŠ Vrchlického...

Co se nám podařilo - SPORT a KULTURA!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - SPORT a KULTURA!

Nové venkovní koupaliště, dvě nová venkovní workoutová hřiště, Kotelna klub na Plzeňce, oprava Letního kina a opravy dětských hřišť a našich sportovišť. A tím to nekončí!

Co se nám podařilo - ZELEŇ!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ZELEŇ!

Nový park v Košťálkově ulici, stromová alej podél Plzeňské, květinová výsadba po celém městě, záhon podél Koněpruské ulice, péče o stávající stromy a mnoho dalšího!

Co se nám podařilo - OPRAVY a INVESTICE!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - OPRAVY a INVESTICE!

Prostranství před Hvězdou, nové P+R Na Podole, lávka přes D5, cyklověž, sdílená elektrokola, opravy kašen, hradeb, výměna oken na 3.ZŠ a mnoho dalších drobných oprav a investic!

Ulice 2018-202219. Srpen 2022

Co se nám podařilo - SILNICE!

Během čtyř let jsme zrealizovali několik důležitých oprav silnic, jednalo se o velké a leckdy složité projekty, ale naše město je díky tomu zase o něco přivětivější. Podívejte se na ty nejdůležitější projekty.

Co se nám podařilo - CHODNÍKY!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - CHODNÍKY!

V průběhu celého období byly postupně opravovány chodníky po celém městě. Někdy šlo o kompletní rekonstrukce, někdy o nové povrchy.

Co se nám podařilo - ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ!

Door - to door sběr tříděného odpadu, Re-use centrum ve sběrném dvoře, nová místa se sáčky pro pejskaře, nové odpadkové koše, kontejnery na oleje a tuky, kontejnery pro Klokánky a mnoho dalšího!

Co se nám podařilo - ÚSPĚCHY a OCENĚNÍ!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ÚSPĚCHY a OCENĚNÍ!

Nejlepší město pro život, finanční kondice v kategorii A, dvakrát úspěch v soutěži Stč.kraje o stavbu roku a tradiční vítězství v kategorii soutěže My třídíme nejlépe!

Jméno přijmení, funkce1. Červenec 2022

RNDr.Soňa Chalupová, 66 let

Starostka města Berouna od listopadu 2018. Pro Beroun ale pracovala celou řadu let. V devadesátých letech byla místostarostkou, poté dlouhá léta členkou rady, zastupitelkou a členkou či předsedkyní kontrolního výboru. Od roku 1994 podnikala jako geolog a vyučovala také anglický jazyk na berounském gymnáziu. 

David Minařík1. Červenec 2022

David Minařík, 49 let

Předseda místního sdružení ODS Beroun, místopředseda oblastního sdružení ODS. Berounský rodák a patriot, který v tomto městě prožil celý život. Úspěšně podniká v dopravních odvětvích a předsedou komise dopravy a členem dalších poradních komisí  v Berouně.

Ing.Viktor Burkert1. Červenec 2022

Ing. Viktor Burkert, 43 let

Zastupitel, předseda finančního výboru. Berounský rodák vystudoval místní gymnázium a poté technickou fakultu na ČZU v Praze. Členem ODS je od roku 2011 a je místopředsedou místního sdružení. Je majitelem rodinné firmy, která je jedním z významných berounských zaměstnavatelů.

Ing.Martin Tuček1. Červenec 2022

Ing. Martin Tuček, 37 let

Člen kulturní komise města Beroun žije v Berouně takřka od narození. Po studiu na gymnáziu a magisterském studiu na Vysoké škole ekonomické pracoval v bankovnictví jako poradce pro firemní klientelu. Nyní působí jako manažer finančních poradců. Ve volném čase rád cestuje, poslouchá audioknihy při běhání a aktivně se účastní kulturního života v Berouně, zejména jako člen spolku Herci 1.generace.

Ing. Lenka Viche, 41 let1. Červenec 2022

Ing. Lenka Viche, 41 let

Členka komise pro likvidaci majetku města Beroun, v Berouně žije od dětství. Po studiu na berounském gymnáziu vystudovala ČVUT fakultu stavební. Nyní pracuje jako bankovní poradce na financování nemovitostí pro firemní a korporátní klientelu. Ve volném čase ráda cestuje a tráví čas se svou rodinou. 

Patrik Repš, 19 let1. Červenec 2022

Patrik Repš, 19 let

Člen komise bytové města Beroun. V Berouně se narodil a úspěšně vystudoval místní gymnázium. Je nastupujícím studentem 1.ročníku na Přírodovědecké a Filozofické fakultě UK v oborech Demografie s historií a Politologie. Navíc je dlouholetým žákem berounské ZUŠ. Ve volném čase si rád sedne k dobré knize a čaji nebo za doprovodu hudby vyrazí do neznáma za krásami měst a taji přírody.

Petr Bureš, 54 let1. Červenec 2022

Petr Bureš, 54 let

Majitel a provozovatel autoškoly a akreditovaného školícího střediska. Berounský rodák, který založil první porevoluční soukromou autoškolu na okrese Beroun, celý život zasvětil aktivitám v bezpečnosti v dopravě. Jako pokračovatel rodinné tradice školí a vzdělává profesionální řidiče a referenty.

Tomáš Chromek, 39 let1. Červenec 2022

Tomáš Chromek, 39 let

Berounský rodák ze Závodí, úspěšný podnikatel v oblasti oprav motorových vozidel se zaměřením na restaurování veteránů a vojenské techniky. Nadšený sportovec v oblasti vodních sportů a vysokohorské turistiky.

Daniel Roztočil, 56 let1. Červenec 2022

Daniel Roztočil, 56 let

Berounský rodák a Závodský patriot, vystudoval střední průmyslovou školu stavebního zaměření na Kladně, celý život se věnuje oboru stavebnictví, pracuje v soukromé stavební firmě na vedoucí pozici. 

MUDr.Alena Frausová1. Červenec 2022

MUDr. Alena Frausová, 70 let

Známá berounská cévní lékařka, která pracovala v místní nemocnici a nyní ji můžete navštívit v ambulantních poradnách v Berouně, Králově Dvoře a v Praze. Byla členkou zastupitelstva a komise zdravotní a sociálních věcí. Mezi její koníčky patří především cestování a poznávání nových zemí a krajů.

Ing.David Krátký1. Červenec 2022

Ing. David Krátký, 43 let

Hrdý Berouňák, vystudoval místní obchodní akademii a hotelový management na VŠH v Praze. Po dlouholetém působení na manažerských pozicích v hotelovém odvětví nyní úspěšně podniká v oblasti realit. Svůj volný čas nejraději věnuje svojí rodině a sportovním aktivitám. Je ženatý a má dvě dcery.

MUDr.Přemysl Kotoul1. Červenec 2022

MUDr. Přemysl Kotoul, 65 let

Člen rady místního sdružení ODS Beroun je zakládající člen berounského Občanského fóra, bývalý člen zastupitelstva a v letech 1992-1994 starosta města Berouna. Od roku 1982 pracuje jako lékař – klinický biochemik. Je primářem biochemické laboratoře v nemocnici v Říčanech a ve Vimperku.

Jaroslav Tarczal1. Červenec 2022

Jaroslav Tarczal, 52 let

Berounský rodák studoval na místním gymnáziu, později pak pracoval jako vedoucí skladu ve spediční firmě Danzas. V mládí hrál aktivně kopanou za oddíl Union Beroun. Je majitelem a provozovatelem klasické a vyhlášené hospody U Zelených Beroun. 

Lenka Velká1. Červenec 2022

Lenka Velká, 43 let

Dcera bývalého úspěšného motokrosového závodníka se vyučila kadeřnicí a této profesi se začala aktivně věnovat hned po ukončení studia. V současné době provozuje vlastní vlasové studio Lenés v berounské Havlíčkově ulici.

Petr Třinecký1. Červenec 2022

Petr Třinecký, 53 let

Hokejový šéftrenér mládežnických družstev HC Berounští Medvědi, kde má na starosti okolo 200 dětí, dorostenců a juniorů. Jako hráč působil na Kladně, v Mělníku nebo v pražské Slavii. Trénovat mládež začal v pražské Spartě, kde působil osm let. Má vystudovanou trenérskou licenci B a v Berouně vychovává hokejovou mládež již 25 let.

Martin Končel, 46 let1. Červenec 2022

Martin Končel, 46 let

Rodák z Karlových Varů žije v Berouně od roku 2004. Provozuje grafické studio se specializací na sociologicko-demografické výzkumy a sportovní tématiku. Mezi jeho koníčky patří cestování a vysokohorská turistika. Je ženatý a má jednu dceru.

Jan Voříšek1. Červenec 2022

Jan Voříšek, 43 let

Od narození žije v Berouně, kde vystudoval místní gymnázium, poté pokračoval ve studiu na ČZU v Praze. Je jednatelem firmy zabývající se výrobou průmyslových vratových systému. Je předsedou veteránského Simca klubu a členem divadelního souboru Herci 1.generace.

Lukáš Burian, 19 let1. Červenec 2022

Lukáš Burian, 19 let

Student maturitního ročníku SŠ v oboru právní a diplomatické služby žijící v Berouně od narození. Zatím bez větších zkušeností, ale s velkým zájmem o dění v Berouně.

Zdeňka Minaříková1. Červenec 2022

Zdeňka Minaříková, 78 let

Narodila se v Berouně, kde žije celý život. Dlouhá léta pracovala jako úřednice v justici na berounském soudu. Aktuálně si užívá zasloužený důchod a aktivně se zajímá o dění ve svém rodném městě.

Vladimíra Balcarová1. Červenec 2022

Vladimíra Balcarová, 70 let

Od prodeje látek v bytě, přes malou prodejní buňku až po zřízení svého obchodu v Berouně se věnuje svým zákazníkům a neustálému rozšiřování sortimentu. Členkou ODS je od tzv. „Sarajeva“, kdy se podílela na obnovení činnosti místního sdružení.

Martin Hašler, 57 let1. Červenec 2022

Martin Hašler, 57 let

Berounský rodák, vystudoval obchodní akademii a po roce 1990 byl prvním podnikatelem v Berouně nabízejícím zabezpečovací zařízení k ochraně majetku. Aktuálně se těší z přízně šesti vnoučat.

 

Co se nám podařilo?

 • Přístavba pavilonu na 2.ZŠ Beroun
 • Kompletní rekonstrukce a přestavba ZŠ Komenského na Závodí
 • Oprava MŠ v Tovární ulici
 • Kompletní rekonstrukce venkovního bazénu na Sídlišti
 • Projekt sdílených elektrokol
 • Výstavba nového P+R Na Podole
 • Kompletní oprava lávky přes D5 na Sídlišti
 • Výsadba zeleně a nová cyklostezka podél zrekonstruované Plzeňské ulice
 • Parkování pro cyklisty na nádraží v cyklověži
 • Park Košťálkova a park Medicentrum
 • Nová workoutová hřiště na Štulovně a u in-line dráhy
 • Postupná oprava většiny dětských hřišť
 • Nový povrch v Talichově ulici ke gymnáziu a dále na Zdejcinu
 • Rekonstrukce chodníků a ulic po celém městě
 • Úspěšné nastartování nového systému nakládání s odpady dle platného odpadového zákona: Door-to-door sběr tříděného odpadu od rodinných domů

Co rozdělaného je potřeba dokončit?

 • Rekonstrukce prostranství před Hvězdou na Sídlišti
 • Rekonstrukce a přístavba MŠ Vrchlického na Závodí
 • Kanalizace pro Zavadilku
 • Oprava mostu přes Kačák v Kozlu
 • Započaté rekonstrukce některých ulic
 • Umístění nových hracích prvků na dětská hřiště

 

Do letošních voleb jdeme znovu s cílem nabídnout Vám smysluplná řešení.

Jsme realisté, máme dlouholeté zkušenosti a neslibujeme Vám nemožné!

Společně s Vámi vytvoříme silný tým, který bude pracovat na rozvoji našeho města.

Naším cílem je přátelské a bezpečné město - prostě domov nás všech!

Napište nám
: *
: *
: *
:
: capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x