Úvodní strana > Aktuality > Co se nám podařilo - ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ!

Co se nám podařilo - ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ!

Co se nám podařilo - ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ!

Door - to door sběr tříděného odpadu, Re-use centrum ve sběrném dvoře, nová místa se sáčky pro pejskaře, nové odpadkové koše, kontejnery na oleje a tuky, kontejnery pro Klokánky a mnoho dalšího!

Díky projektu podpořenému z Operačního programu Životní prostředí nakoupilo naše město nádoby na tříděné odpady k rodinným domům!

Cílem tohoto projektu je snížit množství směsného komunálního odpadu a zvýšit množství recyklovatelných odpadů. 

Do Re-use centra ve sběrném dvoře je pak možné přivézt nábytek, kuchyňské nádobí a potřeby pro domácnost, nářadí, sportovní vybavení, hračky, knihy, CD a gramodesky, hudební nástroje, hodiny a budíky, kočárky, houpačky, kufry či tašky. 

Po Berouně je také rozmístěno celkem sedm bílých kontejnerů označených logem Klokánka, do nichž je možné odkládat textil, spárovanou obuv a hračky.

19.8.2022
Door to door sběr tříděného odpadu Kontejner pro Klokánky Kontejnery na oleje a tuky Nové odpadkové koše Re use centrum ve sběrném dvoře Více míst se sáčky na psí exkrementy
2022 ODS Beroun. Vytvořilo Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x