Úvodní strana >

Aktuality

Co se nám podařilo - ŠKOLY a ŠKOLKY!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ŠKOLY a ŠKOLKY!

Přístavba nového stadinu 2.ZŠ Preislerova, kompletní rekonstrukce ZŠ Závodí, nové třídy pro MŠ Drašarova v Komunitním centru, kompletní rekonstrukce a přístavba MŠ Vrchlického...

Co se nám podařilo - SPORT a KULTURA!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - SPORT a KULTURA!

Nové venkovní koupaliště, dvě nová venkovní workoutová hřiště, Kotelna klub na Plzeňce, oprava Letního kina a opravy dětských hřišť a našich sportovišť. A tím to nekončí!

Co se nám podařilo - ZELEŇ!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ZELEŇ!

Nový park v Košťálkově ulici, stromová alej podél Plzeňské, květinová výsadba po celém městě, záhon podél Koněpruské ulice, péče o stávající stromy a mnoho dalšího!

Co se nám podařilo - OPRAVY a INVESTICE!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - OPRAVY a INVESTICE!

Prostranství před Hvězdou, nové P+R Na Podole, lávka přes D5, cyklověž, sdílená elektrokola, opravy kašen, hradeb, výměna oken na 3.ZŠ a mnoho dalších drobných oprav a investic!

Ulice 2018-202219. Srpen 2022

Co se nám podařilo - SILNICE!

Během čtyř let jsme zrealizovali několik důležitých oprav silnic, jednalo se o velké a leckdy složité projekty, ale naše město je díky tomu zase o něco přivětivější. Podívejte se na ty nejdůležitější projekty.

Co se nám podařilo - CHODNÍKY!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - CHODNÍKY!

V průběhu celého období byly postupně opravovány chodníky po celém městě. Někdy šlo o kompletní rekonstrukce, někdy o nové povrchy.

Co se nám podařilo - ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ!

Door - to door sběr tříděného odpadu, Re-use centrum ve sběrném dvoře, nová místa se sáčky pro pejskaře, nové odpadkové koše, kontejnery na oleje a tuky, kontejnery pro Klokánky a mnoho dalšího!

Co se nám podařilo - ÚSPĚCHY a OCENĚNÍ!19. Srpen 2022

Co se nám podařilo - ÚSPĚCHY a OCENĚNÍ!

Nejlepší město pro život, finanční kondice v kategorii A, dvakrát úspěch v soutěži Stč.kraje o stavbu roku a tradiční vítězství v kategorii soutěže My třídíme nejlépe!

2022 ODS Beroun. Vytvořilo Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x