Úvodní strana >

Naši lidé

Jméno přijmení, funkce1. Srpen 2018

RNDr.Soňa Chalupová

Starostka města Berouna od listopadu 2018. Pro Beroun pracuje celou řadu let. V devadesátých letech byla místostarostkou, poté dlouhá léta členkou rady a členkou či předsedkyní kontrolního výboru. Vyučovala anglický jazyk na berounském gymnáziu a dlouhá léta koordinovala rozvojovou spolupráci měst v České republice, Nizozemsku a Nikaragui.

Ing.Viktor Burkert1. Srpen 2018

Ing. Viktor Burkert

Od listopadu 2018 zastupitel, předseda finančního výboru. Berounský rodák a patriot vystudoval místní gymnázium a poté technickou fakultu na ČZU v Praze. Členem ODS je od roku 2011 a je místopředsedou místního i oblastního sdružení Beroun. Je majitelem rodinné firmy, která je jedním z významných berounských zaměstnavatelů.

Ing.Vratislav Randa1. Srpen 2018

Ing. Vratislav Randa

Již druhé volební období nezávislý zastupitel zvolený za ODS. Člen první polistopadové rady města Berouna, který byl ještě v dalších dvou obdobích radním a předsedou či členem finančního výboru. Je daňovým poradcem, předsedou představenstva společnosti Tipsport a předsedou dozorčí rady společnosti Berounská sportovní, která se stará o městská sportoviště v Berouně.

David Minařík1. Srpen 2018

David Minařík

Od listopadu 2018 předseda místního sdružení ODS Beroun. Berounský rodák a patriot, který v tomto městě prožil celý dosavadní život. Úspěšně podniká v dopravních odvětvích a byl dlouholetým členem a je předsedou komise dopravy a členem dalších poradních komisí  v Berouně.

Mgr.Miroslav Žbel1. Srpen 2018

Mgr. Miroslav Žbel

Místopředseda místního sdružení ODS Beroun, v Berouně žije od roku 2003, byl zastupitelem a předsedou kontrolního výboru města. Členem ODS je od roku 2002 a šest let byl předsedou místního sdružení Beroun. Pracuje v České pojišťovně na pozici ředitele podpory obchodu. Mezi jeho koníčky patří lední hokej, kolo a snooker. Je ženatý a má syna.

Bc.Jan Lemfeld1. Srpen 2018

Bc. Jan Lemfeld

Člen rady místního sdružení ODS Beroun nabízí zkušenosti, energii a "drive" člověka schopného řídit nejen vlastní podnik. Slibuje i ve svém zájmu práci vedoucí k rozvoji města pro svou chystanou mladou rodinu. Aby se všem v Berouně krásně žilo.

Ing.Martin Tuček1. Srpen 2018

Ing. Martin Tuček

Člen kulturní komise města Beroun žije v Berouně takřka od narození. Po studiu na gymnáziu a magisterském studiu na Vysoké škole ekonomické pracoval v bankovnictví jako poradce pro firemní klientelu. Nyní působí jako manažer skupiny v České pojišťovně. Ve volném čase rád cestuje, poslouchá audioknihy při běhání a aktivně se účastní kulturního života v Berouně, zejména jako člen spolku Herci 1.generace.

MUDr.Přemysl Kotoul1. Srpen 2018

MUDr. Přemysl Kotoul

Člen rady místního sdružení ODS Beroun je zakládající člen berounského Občanského fóra, bývalý člen zastupitelstva a v letech 1992-1994 starosta města Berouna. Od roku 1982 pracuje jako lékař – klinický biochemik. Je primářem biochemické laboratoře v nemocnici v Říčanech a ve Vimperku.

Ing.Viktor Burkert st.1. Srpen 2018

Ing. Viktor Burkert st.

Člen sportovní komise, předseda výboru hokejového klubu HC Berounští Medvědi a bývalý radní, zastupitel a člen finančního výboru.

2018 ODS Beroun. Vytvořilo Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x