Podepsali jsme memorandum za férovou kampaň!

Podpis pod memorandum za férovou kampaň

Paní Soňa Chalupová jako lídr kandidátky berounské ODS s podporou místních nezávislých v pátek 3.srpna připojila svůj podpis pod memorandum nazvané „Za férovou berounskou kampaň“. V tento den se pod memorandum podepsalo několik dalších lídrů a představitelů kandidujících uskupení. Berounská ODS chce, stejně jako v předchozích letech, opět vést pozitivní a věcnou kampaň a toto své přesvědčení na dřívějších jednáních deklarovala i dalším kandidujícím subjektům, kteří se aktu podpisu tohoto memoranda nezůčastnili.

V memorandu se mimo jiné uvádí, že se jeho signatáři zavazují vést kampaň v duchu věcné argumentace, v mezích oprávněné kritiky, bez zbytečně vyostřených osobních útoků. V kampani chtějí argumentovat především ověřitelnými a obhajitelnými fakty, nikoli populistickými sliby. Nechtějí slibovat nesplnitelné ani nabízet řešení, která nejsou v kompetenci zastupitelů města a místní samosprávy.

3.8.2018
Signatáři memoranda za férovou kampaň
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x