Beroun má nové vedení města s účastí ODS

Soňa Chalupová

Lídr kandidátky berounské ODS do komunálních voleb - paní Soňa Chalupová - byla na pondělním ustavujícím zasedání zastupitelstva města Berouna zvolena všemi jednadvaceti zastupiteli starostkou města.

Po složitých povolebních vyjednáváních došlo k dohodě zástupců vítěze voleb Nezávislých berouňáků, hnutí ANO, ODS a ČSSD na podobě vedení města pro další období. Zástupci berounské ODS si velice váží přístupu koaličních partnerů, protože bez společného konstruktivního pohledu by nešlo vytvořit - jak věříme - stabilní koalici, která bude sloužit ku prospěchu Berouna.

Věříme, že jako ODS naplníme očekávání nejen našich voličů, kteří nám ve volbách dali svůj hlas a kterým tímto ještě jednou děkujeme, ale i ostatních obyvatel města Berouna. Následující čtyři roky budeme společně s našimi koaličními partnery pracovat pro všechny obyvatele města. Zároveň uvítáme spolupráci zvolených zastupitelů i mimo koalici. Chtěli bychom řízení města sjednocovat, ne rozdělovat.

Beroun je totiž domovem nás všech!

6.11.2018
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x