Úvodní strana >

Aktuality

Lávka přes D516. Prosinec 2019

Na lávce přes dálnici D5 bude zahájen zkušební provoz

Po pětiměsíční rekonstrukci se v úterý 17. prosince opět otevře pro veřejnost lávka přes dálnici D5 na Velkém sídlišti. Jedná se zatím o zkušební provoz.

Talichova ulice - alej13. Prosinec 2019

Talichovu ulici zdobí nová alej

Spolek Berounská zeleň v koordinaci s městem Beroun připravil na konci roku náhradní výsadbu v Talichově ulici.

Třídění odpadu10. Prosinec 2019

Beroun je opět první v třídění odpadu

Odměny pro první tři výherce 15. ročníku soutěže „My třídíme nejlépe“ schválili v pondělí 9. prosince středočeští radní.

Přístavba 2ZŠ13. Listopad 2019

Přístavba 2.základní školy je hotová!

Přístavba pavilonu 2. ZŠ a MŠ v Preislerově ulici byla ve středu 13. listopadu slavnostně otevřena.

17.listopad 2018 v Berouně17. Listopad 2018

Zavzpomínali jsme na 17.listopad!

V sobotu 17.listopadu jsme před budovou berounské radnice zavzpomínali na události, které se v republice udály před 29 lety. Mezi zůčastněnými byla starostka města paní Soňa Chalupová, která měla krátký proslov, radní Irena Mastná, zakládající členové Občanského fóra v Berouně pánové Rybáček a Dvořák a mnoho dalších občanů, kterým není osud demokracie cizí. Děkujeme všem, kteří přišli!

Návštěva partnerských měst14. Listopad 2018

Starostka přivítala delegaci partnerských měst!

Berounská starostka Soňa Chalupová (ODS) spolu s místostarostou Michalem Mišinou (ANO) přivítali v Berouně zástupce z partnerských měst - německého Goslaru a polského Brzegu. Všichni se společně zúčastnili závěrečného koncertu mezinárodního hudebního festivalu Talichův Beroun.

Uctění obětí světové války11. Listopad 2018

Uctili jsme památku obětí světových válek!

V neděli 11.11.2018 v 11:00 hodin proběhl na hřbitově v Berouně pietní akt ke 100. výročí ukončení první světové války a zároveň ke dni válečných veteránů. Vzpomínkový věnec položila za město Beroun jeho nová starostka Soňa Chalupová (ODS) či místostarosta Michal Mišina (ANO).

cviceni zdroj 20188. Listopad 2018

V Berouně proběhlo cvičení!

Soňa Chalupová jako nová starostka města zahájila hned první den po zvolení štábní cvičení ZDROJE 2018, které skončilo ve středu 7.11.

Soňa Chalupová6. Listopad 2018

Beroun má nové vedení města s účastí ODS

Lídr kandidátky berounské ODS do komunálních voleb - paní Soňa Chalupová - byla na pondělním ustavujícím zasedání zastupitelstva města Berouna zvolena všemi jednadvaceti zastupiteli starostkou města.

namesti3. Říjen 2018

Ve středu jsme ukončili kontaktní kampaň!

Ve středu 3.10. jsme zakončili naši letošní kontaktní kampaň na berounském Husově náměstí. I přes nepříznivé počasí jsme debatovali s občany o jejich problémech a zvali je k volbám 5. a 6.října 2018!

Vojta Hubinger3. Říjen 2018

Podpora od Vojty Hubingera!

Zpěvák a kytarista kapely MOPED 56 Vojta Hubiunger podporuje v komunálních volbách Soňu Chalupovou na funkci starostky města Berouna!

Jiří Oberfalzer24. Září 2018

Podpora do voleb od senátora Jiřího Oberfalzera!

Rád bych podpořil kandidáty ODS v letošních volbách do zastupitelstva města Beroun!

Loučení s létem24. Září 2018

Loučení s létem

Příjemné rodinné sobotní odpoledne zorganizovali kandidáti ODS Beroun pro své voliče i nevoliče v Berouně na louce vedle bývalého autobusového nádraží!

Soňa Chalupová13. Září 2018

Náš sehraný tým může řešit každodenní problémy lidí, říká Soňa Chalupová

„Je třeba brát ohled i na ty, kteří nepoužívají auta,“ poukazuje jednička kandidátky berounské ODS, Soňa Chalupová.
Dračí lode 20181. Září 2018

Závody dračích lodí se nám povedly!

Závody dračích lodí se nám povedly. Škoda druhé jízdy, která nás odsoudila o boj o 21.místo. Ten jsme vyhráli a potvrdili jsme, že se každý rok lepšíme! Děkujeme za podporu, máme formu a tu přeneseme i do volební kampaně a následně do práce na berounské radnici, pokud od Vás dostaneme důvěru a hlas!

Podpis pod memorandum za férovou kampaň3. Srpen 2018

Podepsali jsme memorandum za férovou kampaň!

Paní Soňa Chalupová jako lídr kandidátky berounské ODS s podporou místních nezávislých v pátek 3.srpna připojila svůj podpis pod memorandum nazvané „Za férovou berounskou kampaň“. V tento den se pod memorandum podepsalo několik dalších lídrů a představitelů kandidujících uskupení. Berounská ODS chce, stejně jako v předchozích letech, opět vést pozitivní a věcnou kampaň a toto své přesvědčení na dřívějších jednáních deklarovala i dalším kandidujícím subjektům, kteří se aktu podpisu tohoto memoranda nezůčastnili.

Uctili jsme památku oběti komunismu27. Červen 2018

Uctili jsme památku obětí komunismu

Ve středu 27.června v den, kdy byla popravena Milada Horáková, jsme si i my vzpomněli u nás v Berouně na komunistické zločiny a oběti tohoto režimu přiložením květin a zapálením svíček u pamětního místa u Kostela sv. Jakuba, které vytvořili spontánně někteří občané města Berouna. Stejně tak jsme uctili oběti minulého režimu i u pamětní desky na berounské radnici.

2018 ODS Beroun. Vytvořilo Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x